poniedziałek, 23 czerwca 2014

Zmień Myślenie, a zmienisz swoje życie

Kolejna rewelacyjna książka i Audiobook znanego autora Briana Tracy z kategorii książek o rozwoju osobistym.

Spełnij marzenia!

Zapewne powiesz, że nie masz czasu na czytanie, jesteś zabiegany, szkoła, praca, dzieci i jeszcze wiele innych obowiązków. Rozwiązaniem na to jest audiobook. Audiobook daje swobodę, bo można go słuchać wszędzie w samochodzie, domu, autobusie, na spacerze. Wystarczy, że masz smartfona. Doskonałe urządzenie do tego celu. Wykorzystaj go do rozwijania samego siebie. Niech dla Ciebie zapracuje. Słuchaj tego audiobooka na smartfonie i rozwijaj samego siebie. Prawie każdy ma teraz smartfona, a słuchawki były na pewno w komplecie.
Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do Ciebie zależy, jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami, musisz tylko posłuchać tej książki, postanowić, że zastosujesz jej zasady w życiu, rozpisać plan, po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.
Przygotuj się na wielka przygodę, jaką będzie reszta twojego życia!
Dowiedz się jak:
  • wyznaczać wielkie cele,
  • postanowić, że będziesz bogaty,
  • przejąć kontrolę nad swoim życiem,
  • myśleć jak geniusz,
  • uwolnić potencjał swojego umysłu,
  • doładować mocą swoje myślenie,
  • wykreować swoją przyszłość,
  • ciesz się życiem.
Pamiętaj sukces w biznesie, wymaga pracy i samodoskonalenia. Jak nauczysz się korzystać z wiedzy z tej książki i zaczniesz ją wykorzystywać to zarabianie w internecie będzie banalnie proste. Nie będziesz poszukiwał złotych środków na problem jak zarobić dużo pieniędzy. Duże zarobki same przyjdą
Jeżeli jesteś gotów na doskonałość i osiągnięcie wielkich rezultatów, ta książka będzie twoim przewodnikiem na drodze do sukcesu!
Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował około 22 biznesami z różnych branży. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji.
Prezentacje, przemowy i seminaria Briana są dostosowane i przygotowane dla wszystkich odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Pracował z ponad 500 korporacjami, udzielił ponad 2 000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.
> > > > SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA < < < <
Nie płacisz za wysyłkę, pobierasz pliki zaraz po zakupie, bez czekania.