czwartek, 16 stycznia 2014

Top Gear wydanie elektroniczne

Top Gear to najlepiej sprzedający się miesięcznik motoryzacyjny w Polsce. Magazyn na licencji BBC obecny jest w Polsce od 2008 r., a w portfolio Ringier Axel Springer Polska od 2011 r. Top Gear prezentuje aktualności ze świata motoryzacji, trendy rynkowe, testy samochodów, nowości technologiczne i rynkowe gadżety. Magazyn ceniony jest za barwne i dowcipnie teksty, a swoją niepowtarzalną formułę zawdzięcza atrakcyjnej szacie graficznej i treściom redakcyjnym tworzonym przez takie gwiazdy, jak Jeremy Clarkson, Richard Hammond czy James May.
Magazyny na licencji Top Gear ukazują się w ponad 20 krajach na świecie. Marka powiązana jest z formatem telewizyjnego programu BBC pod tym samym tytułem.

Teraz dostępny jest w wydaniu elektronicznym, w prenumeracie. Zamawiając prenumeratę która kosztuje tylko 5 zł/miesiąc otrzymujesz co miesiąc bezpośrednio na skrzynkę pocztową swój ulubiony magazyn. Znacznie taniej od wersji papierowej. Dodatkowo na początek dostajesz za darmo 7 dni na wypróbowanie tej formy czasopisma.