piątek, 10 stycznia 2014

Najemnicy - Nowość na rynku ebook-ów

Dopiero kilka dni minęło od wydania nowej książki Pawła Jakubowskiego w formacie ebooka, a już mamy jego obniżkę ceny. Nowa książka to pozycja tylko dla dorosłych, wyjątkowo krwista powieść fantasy z szeroko zakrojonym tłem politycznym. Barwni i wiarygodni bohaterowie knują intrygi, biorą udział w dramatycznych potyczkach i wielkich bitwach z udziałem tysięcy zbrojnych, w których szala zwycięstwa waży się do ostatniej chwili.

Pamiętaj! Kiedy nie wiesz, kto jest dobry a kto zły, dobry jest ten, kto więcej zapłaci! Czołem łajzo! Po trzynastu latach pokoju w rozbitym dzielnicowo Orgonie znowu wybuchła wojna domowa. No i bardzo dobrze! Długo nie było roboty dla uczciwego najemnika. Teraz jest jej aż nadto. Zapraszamy do oddziału! Zapewniamy wikt, opierunek, wyszkolenie, broń a nawet buty! Nie interesuje nas, kim i skąd jesteś, co robiłeś, czy umiesz machać żelazem, czy nie lub czy za twoją głowę ktoś wyznaczył nagrodę. Dla każdego znajdzie się miejsce. U nas dostaniesz carte blanche... cokolwiek to, k***, znaczy. Jasne, że można zginąć, tylko że bez tego nie byłoby przygody. No... na co jeszcze czekasz – zapraszamy w szeregi Psów Wojny!

Paweł Jakubowski urodził się w Szczytnie k. Olsztyna w 1984 roku. Jest prozaikiem. Mieszka w Szczecinie. Członek-założyciel stowarzyszenia 40i4, zajmującego się szeroko pojętą fantastyką. Wydał powieść Ty (FORMA 2010).

Nie jest to powieść dla osób delikatnych. Krwawe i mocno surrealistyczne opisy nie wszystkim mogą się podobać, ale powieść trzyma w napięciu i warto ją przeczytać. Najlepiej w formie ebook-a.

Teraz kosztuje tylko 29,99 (poprzednia cena 49 zł) a dostaniesz ją zaraz po zamówieniu.
Nie płacisz za wysyłkę !!!

Darmowy fragment ebook-a otrzymasz TUTAJ

Pełna wersja TUTAJ.