środa, 30 października 2013

Ebook - Richard Castle, rewelacja literatury kryminalnej

Richard Castle, rewelacja literatury kryminalnej, autor bestsellerów „New York Timesa”.
Teraz dostępne w wersji elektronicznej, ebook.  Książki Castle’a to wspaniałe sensacje, które czyta się szybko i przyjemnie. Dialogi w powieściach są pisane z dużą dawką poczucia humoru, a finały zawsze zaskakują. “Krwawy sztorm” – ostatnia część trylogii przygód Derricka Storma, dostępna jest jedynie w formie ebooka!
Nikki Heat i Jameson Rook ponownie łączą siły w pasjonującej kontynuacji Fali upału, bestsellerowej pozycji ,,New York Timesa"

Po śmierci Cassidy Towne, wyjątkowo zjadliwej redaktorki rubryki towarzyskiej, prowadząca dochodzenie detektyw Nikki Heat odkrywa galerię prominentnych podejrzanych. Wszyscy mieli istotne motywy, aby zabić łowczynię skandali, która budziła postrach na całym Manhattanie. Pracę Heat komplikuje nieoczekiwane spotkanie z gwiazdą nowojorskiego dziennikarstwa Jamesonem Rookiem. W obliczu ich niedawnego rozstania Nikki wolałaby uniknąć podsycania bolesnych emocji. Ale osobiste zaangażowanie w sprawę przystojnego i dowcipnego laureata nagrody Pulitzera powoduje, że Heat przystaje na ponowną współpracę. W atmosferze nierozstrzygniętego konfliktu miłosnego i wyraźnego napięcia seksualnego Heat i Rook ruszają na poszukiwanie zabójcy pośród celebrytów i gangsterów, piosenkarek i prostytutek, sportowców i skompromitowanych polityków. Dochodzenie w pełnym przepychu świecie sekretów, kamuflażu i skandali dodatkowo podnosi temperaturę.

Patronat medialny nad książką objęli: Universal Channel Polska, Portal Kryminalny, Hatak.pl oraz Granice.pl

Ebook-a dostaniesz szybciej niż myślisz, nie musisz iść do sklepu. Zostanie dostarczony Tobie wprost na skrzynkę email. Zacznij go czytać już za chwilę i pochwal się znajomym, że go przeczytałeś w wersji elektronicznej.